Biohumus & soil

Apie mus

UAB „Biohumus & Soil“ įkurta 2012 metais.

Stebint šiuolaikinės visuomenės susidomėjimą valgomo maisto kokybe ir norą patiems atrasti ir patirti sodininkystės, daržininkystės ir gėlininkystės džiaugsmus buvo nutarta gaminti biohumusą, dirvožemio gerinimo priemonę (trąšą). Biohumusas – viena iš priemonių, sumažinančių nitratinių azoto junginių kaupimąsi dirvoje ir kiekvieno daržininko mėgėjo derliuje, tai – ekologiško žemės ūkio pagrindas.

Sodininkams sukūrėme ir žemės mišinius biohumuso pagrindu. Mišinių sudėtis: durpė, smėlis ir biohumusas.

Biohumuso pagrindu pagaminti mišiniai savo savybėmis neturi analogo lyginant su substrato ar bet kokio kito komposto savybėmis.  Bendrovės gaminami mišiniai   skirti pažengusiems ir ekologine daržininkyste besidomintiems pirkėjams. Tokių pirkėjų segmentas vertina mišinių sudėties  kokybę.

Be to, bendrovė fasuoja organinį kompostą – aukštapelkių durpių ir galvijų mėšlo mišinį.

Pagal specialius užsakymus UAB „Biohumus & Soil“ gali pagaminti  mišinius (fasuotus ir nefasuotus) bei tiekti gryną biohumusą dideliais kiekiais.

Įmonė įsikūrusi Rokiškyje. Turi virš 5000 kv. m. gamybinį plotą.

Kas yra biohumusas

Gaunamas iš organinių atliekų, sliekų virškinamajame trakte paveiktų transformacijos

Kodėl verta?

Jį naudojant ne tik pagausėja derlius, augalas gauna visų reikiamų medžiagų, bet ir pagerėja dirvos struktūra

Dirvožemio gerintojas

Sveikas ir gausus derlius ant Jūsų stalo, dirvožemį pagerinus ekologiška priemone – biohumusu

Biohumuso nauda

Apie biohumuso gamybos procesą

Dar prieš kelerius metus laikytas madingu gamtai ir žmogui nekenkiantis gyvenimo būdas – ekologiškų buities priemonių, maisto produktų, žaliavų ir t. t. naudojimas – šiandien greičiausiai yra kiekvieno mūsų prioritetas.

1. Šaltinis

Sliekas – pačios gamtos sukurtas unikalus biologinis fabrikas. Šie gyvūnai milijonus metų nepastebimai nuolat valė Žemės organines atliekas. Sliekų prarytos augalinės, mikrobinės ir gyvulinės organinės medžiagos jų virškinamajame trakte, tarsi biologiniame reaktoriuje, virsta fiziologiškai aktyviomis medžiagomis. Tad žmogui tenka užduotis – panaudoti šią gamtos technologiją ir pritaikyti ją sprendžiant augančias ekologijos problemas.

2. Nauda

Kokia gaunama nauda? Vermikomposte gausu makro ir mikroelementų, augimą skatinančių medžiagų, vitaminų, antibiotikų, aminorūgščių ir naudingos mikrofloros. Visos šios medžiagos turi įtakos augalų atsparumui žemoms temperatūroms ir ligoms, pagerina augalų prigijimą, prekinę išvaizdą ir skonį. Gana svarbūs vermikomposte esantys makro ir mikroelementai.

3. Ypatybės

Per sliekų žarnyną praėjusiose atliekose pagausėja kalcio, magnio, fosforo, mikroelementų ir fermentų. Mineralinės druskos įgauna lengvai augalų įsisavinamą formą. Toks biohumusas turi baktericidinių ypatybių, jo sudėtyje yra biostimuliatorių ir fermentų. Tyrimais nustatyta vermikomposto ypatybė surišti dirvožemyje ir organinėse atliekose esančius radionuklidus ir sumažinti nitratų bei sunkiųjų metalų patekimą į augalus. Sliekų biohumuse sunkiųjų metalų rasta chelatinio tipo junginiuose, kurių augalai beveik neįsisavina.

Susisiekite

UAB „Biohumus & Soil“

K. Donelaičio g. 16, 42163 Rokiškis

El. paštas

Telefonas

+370 686 05346